Ultrasmart

ULTRASMART on kaubamärk, mis koondab enda alla kvaliteetseid tervisetooteid, mille hulka kuuluvad meditsiiniseadmed, toidulisandid, vitamiinid, mineraalained jne. 

Seisame tervislike eluviiside edendamise eest. Meie missiooniks on eestimaalaste terviseteadlikkuse tõstmine ja nende tervise tugevdamine. Soovime ümber lükata juurdunud arusaama, et tervisele tuleb mõtlema hakata alles siis, kui ollakse haige ja arstiabi ning ravimeid vaja läheb. Usume, et terviseedendus on oluline teema igas vanuses - tervise tugevdamine ja haiguste ennetamine enda harimise kaudu ja sobivate preparaatide abil aitavad mitmeidki tõsiseid terviseprobleeme vältida. 

Ultrasmart.eu poole saad alati pöörduda, kui vajad infot enda ja lähedaste tervise eest hoolitsemise kohta. Meie registreerunud liikmena jõuavad uudised, artiklid ja partnerite sooduspakkumised regulaarselt Sinu e-maili postkasti, tuletades meelde tervisliku eluviisi olulisust. 

Kaubamärgid:

Strong Nature®on väljakasvanud Serbia juhtivaimast farmaatsiatööstusest Elephant Co.
Strong Nature® tootesarjas on üle 60 toidulisandi ning kõik need on toodetud kõrgkvaliteetsetest toorainetest. Ettevõttel on väga kõrged tootmisnormid ning omab rahvusvahelisi standardeid ISO 9001:2008 ja HACCP. Strong Nature® tooteid otsi ka hästi varustatud apteekidest! 

Kirkman® on Ameerika üks vanimaid toidulisandite tootjaid, aastast 1949. Kirkman® pakub puhtaimaid ja parima kvaliteediga toidulisandeid, mida on lihtne manustada nii täiskasvanutel, lastel kui ka erivajadustega inimestel. Kirkman®´i hüpoallergilised tooted sobivad allergikutele. 


Sooduspakkumiste saamiseks liitu meiega siin!

OÜ Remedex
Reg. kood: 10129114
KMKR: EE100597141

Aadress: Pärnu mnt. 535, Saku vald, Jälgimäe, 76401 Harjumaa
Klienditoe telefon: (+372) 604 4900 (E-R 10.00-16.00)        
E-mail: ultrasmart (ät) remedex.ee