Baby Foot

Tavahind: 18.70 € Soodushind: 14.00 €
Kogus:   Lisa korvi Tellimus pannakse üldjuhul teele 1-2 tööpäeva jooksul. Pikema tarneaja puhul teavitatakse klienti.
Tekkis küsimusi - saada kiri! Baby Foot

Pehmete ja siidiste jalgade heaks!

Loe jalahoolduse ja Baby Footi kohta pikemalt ultrasmart.eu blogist!

  • Eemaldab jalgadelt paksu naha ja surnud naharakud
  • Sisaldab 17 looduslikku ekstrakti
  • Sügavalt niisutav mõju jalgadele
  • Tõhus ja mugav kasutada
  • Jaapanis nr.1 aastast 1997!

Baby Foot on mugav vahend surnud naharakkude ja paksu naha eemaldamiseks talla alt.

Pane looduslike ekstraktidega rikastatud geelsokid jalga, hoia jalas 1 tund. Pärast sokkide ära võtmist loputa jalgu sooja veega. Naharakud hakkavad maha kooruma 2-7 päeva pärast. Surnud naharakkude mahakoorumine võib kesta 2-3 nädalat. Tulemuseks on siidpehmed ja siledad jalad.

Sisaldab 17 looduslikku ekstrakti: sidrunhein, allikkress, saialill, kummel, angervaks, seebilill, salvei, põldosi, takjajuur, õun, sidrun, teepõõsas, põisadru, luuderohi, apelsin, greip, elulõng.

Suurus: sobib nii naistele kui ka meestele (nr. 36,5-47).

Komplekti kuulub: 2 sokki (kumbki sisaldab 35ml geeli), 6 teibiriba sokkide kinnitamiseks. Ühekordseks kasutamiseks!

Muuda oma jalad siidpehmeks!

Sobib: diabeetikutele, rasedatele ja imetavatele emadele.
 

Enne kasutamist: Tutvuge hoolikalt juhistega ja järgige neid. Eemaldage enne toote kasutamist küünelakk ja kõik jalaehted. Toode tuleb ära kasutada kohe pärast selle avamist. Baby Foot geelsokid on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. See toode ei ole mõeldud korduvkasutuseks.
Toote kasutamise ajal: Vältige geeli sattumist mööblile, vaipadele, puupõrandale ja riietele. Ärge kasutage toodet muuks otstarbeks kui soovitatud. Vältige geeli sattumist silmadesse. Ärge kasutage toodet beebidel ja lastel. Kui tekib lööve, sügelus, punetus, turse, ärritus või põletik - peske jalad ja pöörduge arsti poole.
Säilitamine: Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Vältige toote säilitamist väga madalal või kõrgel temperatuuril ja otsese päikesevalguse käes.

Koostis:

Sisaldab 17 looduslikku ekstrakti: sidrunhein, allikkress, saialill, kummel, angervaks, seebilill, salvei, põldosi, takjajuur, õun, sidrun, teepõõsas, põisadru, luuderohi, apelsin, greip, elulõng.

Annustamine:

Geelsokke on soovituslik kasutada vastavalt vajadusele.

Hoiatus:

Toode sisaldab alfa-hüdroksüülhapet (AHA), mis võib suurendada naha tundlikkust päikesevalguse suhtes ja eriti päikesepõletuse tekkimise ohtu. Kasutage päikesekaitsekreemi, kandke päikesekiirguse eest kaitsvaid riideid ja piirake päikese käes viibimist toote kasutamisel ning nädal aega pärast seda.