Tellimistingimused

1. Üldtingimused, ulatuvus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad kõigi isikute ja ostukeskkonna Ultrasmart.eu vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Ultrasmart.eu vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3. Ultrasmart.eu on õigustatud tulenevalt oma arengust ning parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse internetilehekülje www.ultrasmart.eu kaudu ning tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad alates muudatuse või täienduse avaldamisest internetileheküljel www.ultrasmart.eu. Kui Te edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Teie ja Ultrasmart.eu vahel tekkinud õigussuhtele Teie poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

2. Hinnad

2.1. Ultrasmart.eu hinnad kehtivad Tingimuste punkti 4.2. alapunktis sätestatud arve tasumise tähtaja jooksul.

2.2. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

2.3. Ostetud toodetele lisandub transpordihind, mis arvutatakse tootelehel ja Teie ostukorvis.

2.4. Kui toote hind on Ultrasmart.eu poolt ekslikult sisestatud ning sellest teavitatakse klienti enne või peale kliendipoolse tellimuse esitamist ja Ultrasmart.eu ning klient ei jõua uues hinnas kokkuleppele on Ultrasmart.eu-l õigus müügitehingust taganeda, kliendi tellimus tühistada ja tellimuse eest tasutud summa tagastada.

3. Ostukorv ja tellimuse sooritamine

3.1 Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete klikkinud lingile “Lisa korvi”.

3.2. Ostukorvis olevate toodete arvu võite muuta lahtris „Kogus“. Tellimuse vormistamiseks vajutage lingile „Alusta tellimist” ning Teid suunatakse tellimuse vormistamise leheküljele.

3.3. Tellimuse vormistamise lehel valige tarneviis ja sisestage nõutavad andmed. Juhul, kui Teil on sooduskood, vajutage "Sisesta sooduskood" ning trükkige sooduskood vastavasse lahtrisse. Seejärel vajutage "Rakenda kood". 

Valige makseviis ning vajutage “Kinnita tellimus ja alusta maksmist”.

 • Valides makseviisiks “Pangalink”, valige pank, klikkides vastava panga lingile/ikoonile. Teid suunatakse internetipanga lehele, kus on võimalik tasuda tellimuse eest. Peale pangamakset, vajutage alati "Tagasi kaupmehe juurde", mis kinnitab ostu.
  Teie e-maili aadressile saabub ka vastavasisuline arve. 
 • Valides makseviisiks “Ülekanne”, klikkige valiku ees olevale nupule ning seejärel “Kinnita tellimus ja alusta maksmist”. Arve saadetakse Teie e-maili aadressile. Tellimus läheb täitmisele peale ettemaksu laekumist.

3.4. Olge tellimuse vormistamisel tähelepanelik, sest informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja probleemideta kohaletoimetamine.

3.5. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) hetkest, kui Ultrasmart.eu arvelduskontole on laekunud 100% arve summast  v.a. lunamaksuga tellimisel, kui müügileping loetakse sõlmituks tellimuse sooritamise hetkest ning järelmaksu puhul, kui leping loetakse sõlmituks peale kliendi poolt allkirjastatud lepingu saabumist.

4. Tellimuse eest tasumine

4.1. Tellimuse summat on võimalik tasuda:

 1. Vahetult tellimuse vormistamise käigus internetipangas (pangalinkide valik tellimuskeskkonnas)
 2. Pangaülekandega arve alusel

4.2. Esitatud tellimuse eest tuleb tasuda hiljemalt arvel toodud maksetähtajal.

4.3. Teie tellimus ja arve on õigus tühistada, kui 7 päeva jooksul arvates arve väljastamisest pole arvesumma laekunud ultrasmart.eu kontole.

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

5.1. Peale tellimuse jõustumist vastavalt Tingimuste punktile 3.5. toimetatakse tooted kohale Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni teel eelnevalt kokku lepitud ajal.

5.2. Tooted koos tooteinfo ja muude toodete juurde kuuluvate dokumentidega toimetatakse kohale tootelehel määratud tarneaja jooksul.

5.3. Juhul, kui Teie poolt tellitud toodet pole laos ja see tuleb tarnijalt eraldi tellida ning on ilmne, et toote kohaletoimetamine toote kirjelduses määratud tarnetähtaja jooksul pole võimalik, ning muudel juhtudel, kui toodete tähtaegne kohaletoimetamine pole võimalik asjaoludel, mille eest Ultrasmart.eu ei vastuta, teatame sellest Teile Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või e-maili teel 3 tööpäeva jooksul arvates Lepingu jõustumisest vastavalt Tingimuste punktile 3.5. ning ühtlasi anname teada Teie poolt tellitud toote kohaletoimetamise tähtaja. Juhul, kui kaotate kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Teil õigus tellimus tühistada (vt täpsemalt punktidest 6.1. ja 6.3.) ning Teie poolt tasutud summa (koos transpordi maksumusega) tagastatakse.

5.4. Kui Teie poolt tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma Teiega eelnevalt ühendust, et täpsustada toodete kohaletoomise aeg.

5.5. Kullerfirma toimetab tooted Teie poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik.

5.6. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Ultrasmart.eu ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

5.7 Vaadake paki kättesaamisel alati üle selle seisukord. Juhul, kui märkate paki kättesaamisel defekti, märkige see võimalikult detailselt vabas vormis akti või pange müügiarvele kirja. Sõltuvalt kättesaamise kohast edastage akt kas kullerile, postiteenuse töötajale või esimesel võimalusel ultrasmart@remedex.ee. Kui te seda ei tee, ei vastuta ultrasmart.eu järgneva eest:

 • defekti eest, mis on põhjustatud tootja poolt;
 • komplekti kuuluvate osade puudumise eest, mida on võimalik märgata peale vaadates.

6. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

6.1. Teil on õigus tühistada oma tellimus, kui olete toote eest maksnud, kuid toodet pole veel teele pandud. Selleks tuleb saata aadressile ultrasmart@remedex.ee vastavasisuline e-kiri koos arve numbri ning oma arvelduskonto numbriga.

6.2. Peale toodete kättesaamist on tarbijal VÕS mõistes 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Juhul, kui tooted tarbijale ei sobi, on tarbijal õigus 14 päeva jooksul peale toodete üleandmist oma tellimusest taganeda ja ostetud tooted tagastada.

       Palun tähelepanu pöörata lepingust taganemise erisustele teatud tehingute puhul - vt VÕS § 53 lg 4

6.3. Tellimuse tühistamisel punkti 4.3 või punktis 6.1 sätestatud juhul tagastatakse ostu eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie pangakontole hiljemalt 10 päeva jooksul alates tellimuse tühistamisest, v.a käesolevate tingimuste punktis 6.2 ja 6.4. sätestatud juhtudel. Tellimusest taganemise korral punktis 6.2 sätestatud juhul tagastatakse ostusumma (koos transpordimaksumusega) Teie pangakontole hiljemalt 10 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise kohta teate saamisest ning tagastatud kauba saabumisest Ultrasmart.eu lattu.

6.4. Kui tagastatav toode on rikutud ja riknemine on põhjustatud (i) asjaoludest, mis ei ole tingitud Ultrasmart.eu-st või (ii) toote mittesihipärasest kasutamisest, on Ultrasmart.eu-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine toote eest tasutud ning tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab Ultrasmart.eu Teile tasaarvestamise avalduse Teie e-maili aadressile. Juhul, kui Te pole nõus tasaarvestamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on Teil õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks Teie ja Ultrasmart.eu vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus põhjendamatuks.

7. Garantii ja nõuetele mittevastava toote tagastamine

7.1. Tootjapoolne garantii on välja toodud toote lehel, garantii aja jooksul esinevad puudused saab klient rahuldada tootja poolt litsentseeritud ametlikus garantiid teostavas ettevõttes. Garantiiaeg on märgitud toote kirjelduses. Toote ostmisel väljastatakse garantii dokumendid koos tootega, kus Te saate tutvuda garantii tingimustega.

7.2. Ostetud toote garantiid tõendavad dokumendid on kõik tootja poolt lisatud dokumendid ning müügiarve, mis tuleb esitada garantiiremonti. Arusaamutuste vältimiseks, palun kontrollige toodete kättesaamisel dokumente, kas on märgitud: toote mudel, seerianumber, müügi kuupäev, müüja ja ostja allkirjad.

7.3. Enne kauba kasutamist tutvuge tähelepanelikult kasutusjuhendiga ning kasutage toodet vastavalt tootja soovitustele.

7.4. Ultrasmart.eu vastutab toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad 2 aasta jooksul alates toodete üleandmisest kliendile.

7.5. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Teil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode ultrasmart.eu kulul.

7.6. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie pangakontole hiljemalt 10 päeva jooksul alates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.
Garantii alla ei kuulu:

 • toote kasutamisel tekkinud häired, mis on põhjustatud seadmete väärast kasutusest ja kasutusjuhendi nõuete eiramisest;
 • toote kasutamisel tekkinud häired, mis on põhjustatud selle juhuslikust või tahtlikust vigastamisest kasutaja poolt;
 • toote kasutamisel tekkinud häired, mis on tingitud äikesest või mõnest muust loodusnähtusest (force majoure);
 • toote kasutamisel tekkinud häired ja füüsilised vigastused, mis on tekkinud tahtmatu või tahtliku füüsilise vigastuse tagajärjel;
 • toote kasutamisel tekkinud häired ja füüsilised vigastused, mis on tekkinud seadme sisemusse sattunud kõrvaliste esemete, vedelike, putukate, üleliigse tolmu jne poolt;
 • toote kasutamisel tekkinud häired ja füüsilised vigastused, mis on põhjustatud mitteoriginaalosade või ebasobivate tarvikute kasutamisest;
 • tooted ja detailid, mille seerianumbrid, kontrollkleebised või markeerivad kleebised on rikutud, vahetatud või eemaldatud;
 • tarkvara, kaasa arvatud eelnevalt seadmesse installeeritud tarkvara ning tarkvarast põhjustatud ekspluatatsioonihäired;
 • kahjud, mis on tekkinud toote ebaõigest kasutamisest, tarkvara ebaõigest paigaldamisest või toote kasutamisel selleks mitte-ettenähtud eesmärgil;
 • kuluva iseloomuga osad (akud, tahmakassetid, trükipead, CD-plaadid, kulumaterjalid, litsentsid jms) ning pakend ja dokumentatsioon;
 • Ilma nõuetekohaselt vormistatud dokumendita või arveta või antud garantiitingimuste puudumisel garantii ei kehti;
 • toote kasutamisel tekkinud häired, mille on põhjustanud seadme tehniliste omaduste muutmine, mida on teostanud tootja poolt sertifitseerimata isik või teenindus;
 • defekte ega väidetavaid defekte, mis on tulenenud asjaolust, et toodet kasutati koos toote, tarviku, tarkvara ja/või teenusega, mida tootja või müüja ei ole valmistanud või tarninud ning asjaolust, et toode ühendati sellise toote, tarviku, tarkvara ja/või teenusega, mida müüja või tootja ei ole valmistanud või tarninud.

8. Vastutus ja vääramatu jõud

8.1. Ultrasmart.eu vastutab Teie ees ja Teie vastutate Ultrasmart.eu ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2. Ultrasmart.eu ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Ultrasmart.eu ei saanud mõjutada ning mille saabumist Ultrasmart.eu ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

9. Muud tingimused

9.1. Kõiki Ultrasmart.eu külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Ultrasmart.eu ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele, soovi korral on külastajal õigus nõuda oma andmete kustutamist Ultrasmart.eu andmebaasist. Krüptitud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Ka Ultrasmart.eu-l puudub neile juurdepääs.

9.2. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

9.3. Teie ja Ultrasmart.eu vahelised, toodete tellimise ja ostmisega tekkinud, vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Teil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Tallinna Linnakohtusse.

      Kohtuvälise lahenduse leidmiseks on võimalik pöörduda:

 1. Ultrasmart.eu keskkonna haldaja poole, esitades kirjalik kaebus ultrasmart@remedex.ee
 2. Peale p1 toodud võimaluste mitterahuldavat tulemust (sh äraütleva vastuse korral) on tarbijal õigus pöörduda Tarbijakaitseameti juures tegutseva tarbijavaidluste komisjoni poole
 3. Lisaks on olemas internetipõhine vaidluste lahendamise platvorm (eelkõige piiriüleste vaidluste lahendamiseks) - ODR-platvorm (Online Dispute Resolution). See võimaldab tarbijal lihtsamalt leida sobiv kohtuvälise lahendamise üksus teises liikmesriigis. Piiriüleste vaidluste korral abistab tarbijaid tarbijakaitseameti juures tegutsev Euroopa Liidu tarbija nõustamiskeskus (www.consumer.ee).