Huuleherpes kimbutab - peida käekotti väike abimees

Huuleherpes kimbutab - peida käekotti väike abimees
11.03.2016

Huuleherpes ehk ohatis on "tüütu külaline", mida välja ravida pole võimalik, küll aga leevendada. On olemas mitmeid võimalusi, nii väliseid kui seespidiseid, mis aitavad probleemi leevendada ning kannatusi oluliselt vähendada. Ultrasmart on aastaid pakkunud klientidele ühte võimalikku lahendust, mille õigeaegse kasutamisega on heal juhul võimalik isegi täielikult vältida villide tekkimist. Õigeaegne sekkumine tähendab loomulikult seda, et abivahend peab sul pidevalt kaasas olema.

Ultrasmarti pakutav meditsiiniseade on pisike, huulepulgasarnane ja mugavalt kaasaskantav. Nimeks on tal Herpotherm, mis annab juba aimu seadme toimest. See patareitoiteline seade aitab nimelt suunata kontsentreeritud soojuse (50-510C) probleemsele kohale. Soojus on meditsiiniliselt seatud just selline, mis aitab takistada viiruse reproduktsiooni ning seeläbi peatada huulevillide levikut.

Herpothermi kohta loe lisaks ultrasmart.eu lehelt või vaata erinevaid Youtube-videoid (kuna seade on toodetud Saksamaal, siis enamus videosid saksakeelsed). Kasutajatel on palju positiivseid kogemusi :)