Herpotherm (ohatise vastu)

Tavahind: 30.00 € Soodushind: 19.00 €
Kogus:   Lisa korvi Tellimus pannakse üldjuhul teele 1-2 tööpäeva jooksul. Pikema tarneaja puhul teavitatakse klienti.
Tekkis küsimusi - saada kiri! Herpotherm (ohatise vastu)

Uudne lahendus herpesviirusega võitlemiseks!

Herpotherm on:

  • organismile ohutu!
  • täiesti keemia- ja allergiavaba!
  • dermatoloogiliselt testitud!
  • aastaringne abimees!
  • ühekordne investeering kogu eluks!
  • kasutamiseks kõigile, olenemata east, soost või vanusest!

Herpotherm on ainulaadne meditsiiniline seade, mis aitab õigeaegse kasutamise korral ära hoida huuleherpese ehk ohatise (külmavilli) levikut. Herpothermiga on võimalik efektiivselt kõrvaldada herpese nakkuse tunnused: valulikkus, paistetus, põletustunne, sügelus, pingulolek ja ebameeldiv tunne villi piirkonnas.

Kuidas Herpotherm toimib?

Herpotherm töötab kontsentreeritud soojuse abiga vahemikus 50 – 510C, mis aitab ära hoida villide teket ja võimaldab edasiste süptomite (paistetuse, põletiku, sügeluse, pinguloleku ja valu) kiire alanemise. Herpese viirusega nakatunud rakkude soojendamise teel on võimalik saavutada täielik või osaline ensüümide ja proteiinide uuenemine. Viiruse reproduktsioon saab seeläbi takistatud ja huulevillide levik peatatud.

Huulepulgakujuline abivahend on väike ja kompaktne ning lihtne kaasas kanda ja kasutada igal ajal. Väike seade, kuid mõjus efekt!

 

Annustamine:

Kasutamine: Asetage kullavärvi otsik probleemsele kohale ja vajutage nuppu. Protseduur kestab 4 sekundit. Protseduuri algust ja lõppu tähistab helisignaal.